MAIN FEEDS
Do you want to continue?
https://www.reddit.com/r/MadeMeSmile/comments/1x61xxy/those_days/pgrnl20/?context=3
r/MadeMeSmile • u/mustu04 • 11h ago
760 comments sorted by
View all comments
11
My school used to have pizza from Pizza Pizza but you had to pay $2 for a square. My mom could never afford it for the three of us so we had to go home for lunch.
11
u/superFluffymushroom 10h ago
My school used to have pizza from Pizza Pizza but you had to pay $2 for a square. My mom could never afford it for the three of us so we had to go home for lunch.